Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Odpadkový koš
Datum nahlášení: 16.03.2017
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: Před vchodem Pod Hvězdárnou2129 byl namontován nový odpadkový koš,ale nevyváží se odpad.Děkuji Šaloun
Lokalita závady: ulice Pod Hvězdárnou, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Koš zde nebyl instalován záměrně, ale pouze umístěn po zcizení ze skutečného stanoviště neznámou osobou. V průběhu dneška bude svozovou společností odvezen, včetně zajištění úklidu.