Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Topení plastem
Datum nahlášení: 16.03.2018
Kategorie závady: Nezařazeno
Popis závady: V ulici slovenská 2295 v rodinných domech majitel dnes i v minulých dnech topí zřejmě odpadky.Z komínu mu jde neuvěřitelný dým a pěkně to zapáchá. Bohužel nemám chytrý telefon a tak to nemohu vyfotit. Opravdu je to hrozné.Děkuji nováková
Lokalita závady: Teplice, Teplice
Toto hlášení řeší: Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den. Tento druh problematiky nepřísluší podávat prostřednictvím aplikace "hlášení závad" - tato je určena pro jiný "druh nedostatků" v rámci samosprávy (neposekaná tráva, černé skládky, závady na městském mobiliáři, přerostlé keře apod.). Váš podnět předám referentce výkonu státní správy - tedy správnímu orgánu ochrany ovzduší (Ing. Městková OŽP, mestkova@teplice.cz 417 510 910).
Děkuji za pochopení.