Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Ulomená větev stromu
Datum nahlášení: 16.03.2020
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: V ulici Josefa Šafaříka naproti domu 1405/26 , na pozemku města u domu, nevím číslo popisné, dům má vchod z ulice Josefa Hory a je na rohu do Josefa Šafaříka, je ulomená velká suchá větev a je zaklíněna v ostatních větvích. Strom vykazuje několik suchých větví již několik vět. Před pár týdny již tam spadla suchá větev na silnici. Naštěstí to nikoho nezranilo.
Lokalita závady: Josefa Šafaříka, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Dřevina byla zadána k ořezu, který by měl být již proveden. Dále bude dřevina monitorována popř. navržena ke kácení.