Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Poškozený kontejner na papír (modrý). Nejde zavřít
Datum nahlášení: 16.03.2021
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: Kontejner zůstal otevřený a není možné ho zavřít.
Lokalita závady: Habrová 3097/15, Teplice, 415 01, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Oprava nádoby na papír byla zadána svozové společnosti Marius Pedersen a.s.