Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Únik páry z kanálu.
Datum nahlášení: 16.04.2016
Kategorie závady: Nezařazeno
Popis závady: Označený kanálový poklop a kanálový poklop blíže chodníku - vychází pára a to zhruba od doby, kdy se prováděla oprava teplovodu u křižovatky ulice Fráni Šrámka a ulice Raisova.
Lokalita závady: část obce Teplice, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Vámi popsanou skutečnost se budu snažit prověřit, přestože se domnívám, že tento problém nebude v naší gesci.
Děkuji a přeji hezký den.
--------
Dnes jsme se při kontrolním dni zastavili i u kanálových poklopů. Pára z nich zrovna nevycházela. Obávám se, že s touto problematikou oddělení životního prostředí nemůže pomoci...
Děkuji za pochopení