Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Díry v silnici
Datum nahlášení: 16.04.2018
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Na silnici na křižovatce ulic Duchcovská a Sklářská ve směru z Teplic na Výšinu je už minimálně půl roku několik větších děr.
Lokalita závady: Duchcovská 276/112, Teplice, 415 03, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Jaroslava Vojáčková (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Tato komunikace není v majetku města Teplice, nahlášenou závadu jsme předali správě a údržbě silnic ústeckého kraje.