Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Odpad na dětském hřišti
Datum nahlášení: 16.04.2018
Kategorie závady: Závady na městském mobiliáři a dětských hřištích
Popis závady: Na dětském hřišti se nacházejí staré pneumatiky a kus molitanu velikosti matrace. Vzhledem k tomu, že si zde hrají i malé děti, pokládám předměty za hygienicky závadné, protože jsou znečištěné a zachycuje se v nich dešťová voda.
Lokalita závady: Rovná, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odpad z dětského hřiště bude odstraněn jako černá skládka svozovou společností Marius Pedersen a.s..