Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Poškozený strom
Datum nahlášení: 16.04.2019
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Před domem Jugoslávská 2075/8, Teplice je po zimě suchý a nakloněný strom . Nebude bezpečnější jej odstranit ?
Lokalita závady: část obce Teplice, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Suchá dřevina by měla být již odstraněna.