Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Poškozený chodník
Datum nahlášení: 16.05.2021
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: V tomto místě došlo v minulosti k zásahu do chodníku pravděpodobně v souvislosti s opravou teplovodu. Nejspíš nedostatečným hutněním při zasypu si tyto vrstvy dodatečně sedlo a to je výsledek po čase
Lokalita závady: Trnovany, Teplice, Teplice
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závadu zařazujeme do plánu oprav.