Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Zeleň na Benešově náměstí II.
Datum nahlášení: 16.05.2022
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Na fotografii je plocha za zastávkou MHD na Benešově náměstí. Asi druhá největší na "Benešáku". Je opravdu nezbytné, aby vypadala v centru lázeňského města takto ? Myslím, že minimálně osetí trávou by nebylo ani nákladné a zabralo by sotva jedno dopoledne. V případě vytvoření květinového záhonu uprostřed by se jednalo o práci na jeden den a rozpočet města by to jistě nezruinovalo.
Lokalita závady: Benešovo náměstí, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace ohledně zeleně je v řešení.