HLÁŠENÍ ZÁVAD - STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE


Číslo hlášení: 160524_1f2a


Stav zpracování: V ŘEŠENÍ


Název hlášení: Kočičí výkaly na písku

Datum nahlášení: 16.05.2024

Kategorie závady: Závady na městském mobiliáři a dětských hřištích


Popis závady: Dobrý den, už asi týden uklízíme kočičí výkaly z pískoviště na gagarince. Bylo by možné pískoviště nějak proti tomu zajistit (nějaký přípravek či tak)? Toto pískoviště využívá spoustu dětí a je to pro ně velmi nebezpečné. Děkuji za pomoc při řešení.


Lokalita závady: Trnovany, Teplice, Teplice


Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)


Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Dle naší telefonické domluvy, správce dětských hřišť prověří, zda půjde na pískoviště umístit ochranná plachta a pokud ano, tak bude i nainstalována.