Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Přerostlé keře
Datum nahlášení: 16.06.2016
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Keři pámelníků ,prorůstají různé náletové dřeviny, které zasahují do chodníku a brání průchodu(chodník ulice Pod Doubravkou k Panoramě).
Lokalita závady: Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Keře budou do 14 dnů ořezány.