Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Opuštěný automobil
Datum nahlášení: 16.06.2020
Kategorie závady: Autovraky
Popis závady: Automobil Alfa Romeo 2U3 2877 stojí v ulici Emílie Dvořákové již mnoho let. Je kolem něj vzrostlá tráva, má ulomená zrcátka a nikdo s ním nejezdí (majitel se odstěhoval). Vzhledem k nedostačujícímu místu pro parkování v uvedené ulici, žádáme o odstranění tohoto nepoužívaného vraku, který roky zabírá místo pro parkování. Děkujeme za vyřízení.
Lokalita závady: Emilie Dvořákové 268/10, Teplice, 415 01, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Marek Roth (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Vozidlo prověříme zda je již vrakem podle §19 zákona o pozemních komunikacích, tedy je vozidlem "které je pro závady v technickém stavu zjevně technicky nezpůsobilé k provozu na pozemních komunikacích a obnovení způsobilosti by si vyžádalo výměnu, doplnění nebo opravu podstatných částí mechanismu nebo konstrukce silničního vozidla".