Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Dopravní značení
Datum nahlášení: 16.06.2020
Kategorie závady: Dopravní značení
Popis závady: Dopravní značka v ulici Havířská u domu č.p. 882 je značně zakřivena. Se silnými větry se zakřivení zhoršuje, pravděpodobně z důvodu přítomnosti několika značek nad sebou a tím vzniku velké plochy.
Lokalita závady: Havířská 882, Teplice, 415 01, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Daniel Městka (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.