Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Přerostlá křoví
Datum nahlášení: 16.06.2021
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Dobrý den,v ul.Zelená jsou přerostlé keře,které poskytují ochranu bezdomovcům,kteří tu močí a dělají jiné věci.Prosím o jejich zkrácení a popř. prořezání. Děkuji Hanák J.
Lokalita závady: Zelená 2854, Teplice, 415 01, Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, keře budou upraveny v rámci ,,střihu živých plotů po Teplicích" do konce července 2021.
---------------------------------------------------------------
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace bude dne 17/6/2021 prověřena na místním šetření.