Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nevyvezený bio odpad
Datum nahlášení: 16.06.2021
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: V celé ulici vyvezený bio odpad,pouze před naším domem nic.Popelnice byla připravena včas.Dokonce dva dny předem.
Lokalita závady: Jana Koziny 906/11, Teplice, 415 01, Teplice
Toto hlášení řeší: Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Zaurgováno na dispečinku svozové společnosti, v průběhu dneška by měl být zajištěn náhradní svoz. V případě opakovaných potíží se svozem se pro urychlené řešení můžete obracet přímo na dispečera svozu: tel. 493 645 555 - Marius Pedersen a.s.