Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Zcela uschlá vzrostlá borovice - zjevně nutné porazit
Datum nahlášení: 16.06.2021
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Zcela uschlá vzrostlá borovice - zjevně nutné porazit Josefa Hory 2548
Lokalita závady: Josefa Hory 2548, Teplice, 415 01, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, suchý jehličnan bude do konce června 2021 odstraněn.
---------------------------------------------------------------
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace bude dne 17/6/2021 prověřena na místním šetření.