Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nefunkční semafor
Datum nahlášení: 16.07.2015
Kategorie závady: Dopravní značení
Popis závady: Nefunkční semafor-z vedlejší silnice se prakticky nedá vyjet
Lokalita závady: ulice U soudu, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Jana Strejcovská (odbor dopravy a životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Vzhledem k uzavírce v ulici Alejní došlo ke změně preferovaného směru na křižovatce Duchcovská - Lounská. Jelikož by se pro současnou situaci musel vytvořit zcela nový program pro řízení světelné signalizace, je v zájmu zachování plynulosti a bezpečnosti provozu vhodnější řešení ponechat signalizaci po dobu uzavírky ulice Alejní mimo provoz.