Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nesvítí lampa 0465
Datum nahlášení: 16.07.2018
Kategorie závady: Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady: Nesvítí
Lokalita závady: Jugoslávská, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závada bude odstraněna.