HLÁŠENÍ ZÁVAD - STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE


Číslo hlášení: 160721_df80


Stav zpracování: VYŘEŠENO


Název hlášení: Černá skládka na pozemku 519/1 a neudržovaná zeleň omezující pohyb na veřejném chodníku

Datum nahlášení: 16.07.2021

Kategorie závady: Neudržované pozemky, které nejsou v majetku města


Popis závady: Dobrý den, pozemek 519/1 je několik let neudržovaný, zeleň zasahuje na chodník a znemožňuje průchod. V brance vzniká černá skládka. V nedávné době došlo k pádu poměrně velké větve na komunikaci, která byla pouze odsunuta na pozemek města do přilehlého zeleného pásu podél komunikace. Jelikož se jedná o poměrně dlouhodobý problém, žádám zástupce města, aby s majitelem tento stav řešili. Děkuji Košová


Lokalita závady: Elišky Krásnohorské, Teplice, Teplice


Přiložená fotografie:

Fotografie závady

Toto hlášení řeší: Bc. Dominika Brzobohatá (odbor životního prostředí)


Vyjádření k hlášení: Dobrý den,
děkujeme za upozornění na špatný stav pozemku. Věcí se budeme zabývat.
S přáním hezkého dne