Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Pozůstatek lampy na ulici
Datum nahlášení: 16.07.2022
Kategorie závady: Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady: V Krupské ulici leží spodní část (kryt) ze stožáru osvětlení.
Lokalita závady: Krupská 346/2, Teplice, 415 01, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Laminátová patice slouží jako dočasný kryt kabeláže demontovaného stožáru VO do doby, než bude provedena výměna za nový. Couvajícími řidiči je poražena několikrát v týdnu.