Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nesvítí lampa
Datum nahlášení: 16.08.2017
Kategorie závady: Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady: Nesvítí lampa, před domem Haškova 419
Lokalita závady: Haškova 419, Teplice, 415 10, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. závada bude odstraněna. Jedná se o lampu č. 4578?