Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Vyvrácený strom
Datum nahlášení: 16.08.2018
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Vyvrácený strom kterému brání v pádu už jen větve sousedního stromu.
Lokalita závady: ulice Duchcovská 389/90, Teplice, 415 03, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Podnět byl předán, ke kontrole smluvní firmě, která má na starosti údržbu zeleně.