Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Otevřený kanál v chodníku
Datum nahlášení: 16.08.2018
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Otevřená díra, asi kanál, hloubka 1 metr, uvnitř roury, skáčou tam přes to děti.
Lokalita závady: ulice Antonína Sochora 1317/33, Teplice, 415 01, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situaci řešíme ve spolupráci se správci sítí vedoucích v daném místě.
Oprava bude provedena ČEZ Teplárenská.