Stav zpracování: NELZE VYŘÍDIT
Název hlášení: úklid v domě
Datum nahlášení: 16.08.2018
Kategorie závady: Nezařazeno
Popis závady: Nejméně od začátku července úklidová služba v našem domě v Bratislavské 2007 neuklízí. Dne 31. 7. mi paní Krpešová slíbila, že již v tomto týdnu na přelomu července a srpna se opět začne uklízet. Bohužel do dnešního dne (16. 8.) se tak nestalo. Kdy konečně opět začne úklid fungovat?
Lokalita závady: ulice Bratislavská 2007/3, Teplice, 415 01, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Jiří Hrad (oddělení informatiky a výpočetní techniky)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, služba Hlášení závad není napojená na oddělení majetku města. Váš požadavek byl přeposlán paní Krpešové.