Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Černá skládka v lese
Datum nahlášení: 16.08.2021
Kategorie závady: Černá skládka
Popis závady: Dobrý den, chtěla bych nahlásit černou skládku v lese. Bohužel ji tam dělá často omldina, která v lese popíjí. Několikrát jsme je žádali o nápravu, bezúspěšně. Děkuji.
Lokalita závady: Nová Ves, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odstranění odpadů bylo zadáno svozové společnosti Marius Pedersen a.s.