Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Zarostlý chodník
Datum nahlášení: 16.08.2021
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Dobrý den. Prosím o celkové zpřístupnění chudinku před nebezpečným přechodem, který je absolutně zarostlý a překonání této rušné silnice v zatáčce se tak stává životu nebezpečné! Dekuji.
Lokalita závady: Spojenecká, Teplice, Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace byla dne 19/8/2021 prověřena na místním šetření. Zeleň zasahující do chodníku a DZ bude do 14 dnů upravena.