Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Autovrak
Datum nahlášení: 16.08.2022
Kategorie závady: Autovraky
Popis závady: Zabírá několik měsíců parkovací místo
Lokalita závady: Trnovany, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Marek Roth (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Vozidlo bude prověřeno u kolegyně v číselníku zda už je v šetření.
EDIT: dobrý den, vozidlo bylo zkontrolováno a má platnou TK do 11/2023. O vrak se nejedná.