Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Autovrak
Datum nahlášení: 16.08.2022
Kategorie závady: Autovraky
Popis závady: Několik měsíců zabírá parkovací místo
Lokalita závady: Trnovany, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Marek Roth (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Vozidlo bude prověřeno u kolegyně v číselníku zda už je v šetření.