Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nedostatek bezpečných parkovacích míst
Datum nahlášení: 16.09.2015
Kategorie závady: Dopravní situace
Popis závady: Dobrý den, před nedávnem jsem psal o nedostatku parkovacích míst a bezpečí k parkování aut. Dnes 16.9.2015 bylo na označeném místě vykradeno auto (zničené okénko u řidiče). Velmi mě mrzí, že i přes můj podnět nebylo krádeži zamezeno městskou policií. Která bohužel jak se zdá chrání pouze žluté čáry. Copak nemůže jeden vůz městské policie jezdit uvedenou lokalitou?
Lokalita závady: ulice Habrová, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Jana Strejcovská (odbor dopravy a životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Váš podnět předávám řediteli Městské policie Teplice.