Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Díra ve vozovce
Datum nahlášení: 16.09.2016
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Pri vyjezdu z ulice U hadich lazni do ulice Pod Douvravkou cca u domu cp. 64 je ve vozovce tezko viditelna, ale pomerne hluboka dira. Hrozi poskozeni podvozku aut.
Lokalita závady: U Hadích lázní 1114/66, Teplice, 415 01, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Milena Gartnerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkuji Vám za nahlášení. Poškození vozovky bude prověřeno a zahrnuto do harmonogramu oprav.
S pozdravem
Daniel Engel