Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Ucpaný kanál
Datum nahlášení: 16.09.2017
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: V ulici Křížkovského za vilkou č.p.3283 /viz mapka/ je úplně ucpaný kanál dokonce z něj roste tráva.Při dešti se tam tvoří louže a při velkých deštích teče voda až před panelák v Křížkovského 2500-2503
Lokalita závady: ulice Křížkovského, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Zadáno správci dešťové kanalizace k odstranění problému.