Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nesvítící lampa
Datum nahlášení: 16.09.2017
Kategorie závady: Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady: V Křižkovského ulici před vchodem 2502 nesvítí lampa veřejného osvětlení
Lokalita závady: Křížkovského 2502, Teplice, 415 01, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závada bude odstraněna.
Jedná se o číslo stožáru 2956?