Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Potkani
Datum nahlášení: 16.09.2019
Kategorie závady: Závady na městském mobiliáři a dětských hřištích
Popis závady: Před domem Maršovská 1522 jsou dvě díry, z kterých v noci vylézají potkani. Prosím o deratizaci a utěsnění děr.
Lokalita závady: Maršovská, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Bc. Tereza Havlínová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Váš podnět byl předán deratizační společnosti VOMA servis, která pro Statutární město Teplice provádí deratizaci. Deratizace byla provedena 17.09.2019.