Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Neposekane pozemky města
Datum nahlášení: 16.09.2021
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Dobrý den, opět v ulici Edisonova 1641-4 je neposekaná tráva takže již má klasy.
Lokalita závady: Edisonova 1643, Teplice, 415 01, Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, na místním šetření, které proběhlo 23/9/2021 bylo v ul. Edisonova posekáno.
______________________________________________________________
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace bude tento týden prověřena na místním šetření.