Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Silnice
Datum nahlášení: 16.09.2021
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Po celé délce ulice Arbesova jsou vystouplé kanalizační vpusti nad úroveň ostatního povrchu. Při deštích se voda drží v ulici nebo odtéká až daleko do volných kanálů. Na rohu ulice Olbrachtova dochází k propadání obrubníku.
Lokalita závady: Arbesova 1581/7, Teplice, 415 01, Teplice
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situaci prověříme na místě.
Propad obrubníku řešíme s vlastníkem přilehlé kanalizační sítě.