Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Díry v silnici
Datum nahlášení: 16.10.2015
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Prosím o zalátování děr na silnici v ulici Novákova,ke křižovatce ulice Pod Doubravkou. Děkuji
Lokalita závady: Novákova ev.č. 1707, Teplice, 415 01, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Milena Gartnerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. O závadě víme, v nejbližších dnech bude komunikace opravena.