Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Přerostlá zeleň
Datum nahlášení: 16.10.2017
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Přerostlá a neudržovaná zeleň u schodů v ul. Daliborova stezka u boku domu č.p2629/6 v ul. M. Švabinského. Keře a stromy jsou přerostlé a zasahují na náš pozemek.
Lokalita závady: ulice Maxe Švabinského 2329/6, Teplice, 415 01, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, dřeviny u schodiště budou ošetření únor - březen 2018.