Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nesvítící lampa bez krytu - Jana Koziny
Datum nahlášení: 16.10.2020
Kategorie závady: Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady: Lampa umístěná poblíž Jana Koziny 1491 nemá kryt a nesvítí.
Lokalita závady: Jana Koziny 1491/26, Teplice, 415 01, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.