Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Rozbitý kryt rozvaděče na sloupku semaforu
Datum nahlášení: 16.11.2016
Kategorie závady: Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady: Roh Duchcovské a Lounské - otevřená skříňka elektrorozvodů na sloupku semaforu.
Lokalita závady: Duchcovská 990/1, Teplice, 415 01, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Jakub Číže (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Dobrý den,
o závadě víme, kryt je objednán, měl by dorazit do několika dní.
S pozdravem Jakub Číže
Dobrý den,
závada vyřešena, kryt vyměněn za nový.
S pozdravem Jakub Číže