Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Špatná zvuková frekvence na semaforu
Datum nahlášení: 16.11.2018
Kategorie závady: Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady: Dobrý den, na semaforu u MC donald v teplicich dnes okolo 16:30 směl špatně zvuk, tedy u červeného panáčku zněl stejně jako u zeleného. Mohl by to být pro nevidomé problém, proto mě napadlo ro ohlásit.
Lokalita závady: část obce Trnovany, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Jakub Číže (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Vaše hlášení jsme předali správci světelné signalizace, společnosti Marius Pedersen a.s.
Hezký den.
EDIT
Dobré odpoledne,
závada byla správcem světelné signalizace odstraněna. Děkujeme za nahlášení a přejeme hezký den.