Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Sklo v exhoaltánku
Datum nahlášení: 16.11.2019
Kategorie závady: Čištění komunikací
Popis závady: Rozbitych nekolik lahvi v altanku. Muzete poslt uklid s kostetem? Deti tu behaji a vyskaji a obcas upadnou. Nekdo si ru delal piknik a lahve rozbijel o zem. Dekuji
Lokalita závady: Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Iva Smetáková (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Ještě dnes bude altán u Zahradního domu zameten.