Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nesviti lampa
Datum nahlášení: 16.11.2020
Kategorie závady: Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady: V ulici Plzenska nesviti lampa. Prosim o napravu. Dekuji
Lokalita závady: Plzeňská, Teplice, Teplice
Toto hlášení řeší: Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.