Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Znecisteny chodník u skolky
Datum nahlášení: 16.11.2020
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Silně zmecisteny chodník, nikdy to nikdo neuklizy
Lokalita závady: Teplice, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Iva Smetáková (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Chodník bude vyčištěný od listí do 20.11.2020.