Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Chybějící značka Zákaz vjezdu všech vozidel
Datum nahlášení: 16.12.2017
Kategorie závady: Dopravní značení
Popis závady: Firma která prováděla v tomto bodě výkopy ( pravděpodobně rekonstrukce topných rozvodů) nevrátila značku Zákaz vjezdu všech vozidel. Teď se úzkou jednosměrnou ulicí prohánějí pitomci ze směru Rooseveltovo náměstí, kteří si zřejmě zkracují cestu k domu a vznikají tak situace, kdy auta stojí proti sobě a ani jeden nehodlá odcouvat. Zmíněná chybějící značka, se válí na konci ulice Jaselská ( souřadnice : 50.6375150N, 13.8059908E)
Lokalita závady: Duchcovská, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Daniel Městka (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.