Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: 4 roky, odstavené auto
Datum nahlášení: 16.12.2019
Kategorie závady: Autovraky
Popis závady: 4 roky, máme v ulici Thámova 21 odtsavené červené auto zn. NISSAN bez SPZ, kolem auta je bordel a pod autem pohozený výfuk a ještě nějaký odpad z auta. Dnes tj. 16.12.2019 ráno jsem volala městskou policii, protože v autě začali přespávat lidé, dle stavu oděvu a vzhledu, nejpíš bezdomovci nebo lidé závislí na omamných látkách.
Lokalita závady: Thámova, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Marek Roth (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. U vozidla bude přezkoumáno jestli již naplňuje znaky §19 zákona č. 13/1997 S., to jest:
na místní komunikaci je zakázáno odstavovat silniční vozidlo, které je pro závady v technickém stavu zjevně technicky nezpůsobilé k provozu na pozemních komunikacích a obnovení způsobilosti by si vyžádalo výměnu, doplnění nebo opravu podstatných částí mechanismu nebo konstrukce silničního vozidla (dále jen „vrak“)