Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: 1 rok odstavené auto
Datum nahlášení: 16.12.2019
Kategorie závady: Autovraky
Popis závady: 1 rok odstavené - nepojízdné auto s propadlou technickou bílý ford 6U7 9910 ulicer THÁMOVA 21. Máme problém s parkováním v ulici a o 50m dál jejiž 4 roky odstavený nissan (již jsem hlásila), pokud město nezačne tyto auta řešit razantněji, stane se z Teplic jedno velké vrakoviště.
Lokalita závady: Thámova, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Marek Roth (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. U vozidla bude přezkoumáno jestli již naplňuje znaky §19 zákona č. 13/1997 S., to jest:
na místní komunikaci je zakázáno odstavovat silniční vozidlo, které je pro závady v technickém stavu zjevně technicky nezpůsobilé k provozu na pozemních komunikacích a obnovení způsobilosti by si vyžádalo výměnu, doplnění nebo opravu podstatných částí mechanismu nebo konstrukce silničního vozidla (dále jen „vrak“)