Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Odpad na ulici
Datum nahlášení: 16.12.2019
Kategorie závady: Černá skládka
Popis závady: Stále se opakující nepořádek u popelnic v ul. Novoveská před viaduktem.
Lokalita závady: Novoveská ev. č. 1908, Teplice, 415 01, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Nepořádek kolem nádob byl uklizen dnes ráno při běžném svozu. Dle informací dispečinku se nejedná o pravidelný výskyt množství odpadu okolo, které by nasvědčovalo tomu, že je nutné přidat nádobu navíc. Na stanoviště se tedy zaměříme při pravidelných kontrolách.