Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nevyvezené nádoby na tříděný odpad
Datum nahlášení: 17.01.2018
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: Dobrý den, již dva měsíce nám od domu v ul. M. Švabinského nebyl vyvezen tříděný odpad. Stalo se to již po několikáté. Děkuji za zjednání nápravy. Děkuji Krupička
Lokalita závady:
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Váš podnět byl předán na svozovou společnost Marius Pedersen a.s., dle sdělení jejich dispečera, dnes dojíždějí včerejší neuskutečněné vývozy.