Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Kruhový objezd v ulici Přítkovská
Datum nahlášení: 17.01.2020
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Velmi silně zvlněný povrch kolem kruhového objezdu u Luny v ulici Přítkovská, hrboly kolem celého kruhového objezdu
Lokalita závady: Jana Koziny, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Oprava povrchu je zařazena do plánu oprav v letošním roce.